Satış ve Destek

Firmamız diş ünitleri, kompresör, görüntüleme cihazları, otoklav, dinamik el aletleri ve çeşitli sarf malzemelerle dental alanda 50 yılı aşkın süredir satışını ve satış sonrası desteğini vermektedir.

Fiyatlarımız , ürünlerin ithal edildikleri ülkere göre EUR ve USD cinsinden düzenlenir ve KDV dahil değildir. (KDV cihazlarda %8, yedek parçada ise % 18 dir.) Satış sırasında ürün bedeli TCMB efektif kur üzerinden TL çevrilir.

Mannas Diş Deposu, tüm ürünlerde kampanya düzenleme hakkına sahiptir ve kampanya dönemlerinde , kampanyaya ait özel satış fiyatları ve koşulları geçerlidir. Stoklarımızda mevcut olan ürünlerin teslimatı İstanbul içine 2 günde teslim edilir. İstanbul dışı tesl imatlar kargo şir ketine bağl ı olarak değişi k l i k gösterir. Özel ürün siparişlerinde(stokta tutulma imkanı olmayan ürünler) ürün bedelinin %25'i ön ödeme olarak alınır, kalan bakiye ürün teslimatından hemen önce tahsil edilerek,ürün teslimatı gerçekleştirilir.Satılan cihazın montajı, çalıştırılması ve bakım,kullanım eğitiminin verilmesi firmamız teknik servisim iztarafındangerçekleştirilir .

Diş üniteleri ve görüntüleme cihazlarının nakliyatı ve montajı firmamız tarafından gerçekleştirilir. Diğer ekipmanlar ve ürünler kargo ile tarafınıza ulaştırılmaktadır.